+420 545 219 468 | Po-Pá, 7.00-18.00
Lékárna EUPHRASIA
Nepřihlášený zákazník
V KOŠÍKU MÁTE
0
0 ks zboží za 0 Kč
Do košíku bylo vloženo: , ks
Léky Bolest hlavy, zad, horečka, chřipka

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Léčivý přípravek
Výrobce:
Kód SÚKL:
0188206
Kód zboží:
2918812
Dostupnost:
skladem (dodání do 2 dnů)
Běžná cena:
331 Kč
Vaše cena s DPH:
297 Kč
ks
KOUPIT
Popis produktu




  ATC skupina: N02BA01
  Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová a deriváty - Kyselina acetylsalicylová



Podobné produkty
Aspirin 500mg por. tbl. obd. 20x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...
105 Kč
96 Kč
skladem
KOUPIT
Aspirin 500mg por. tbl. obd. 40x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...
176 Kč
159 Kč
skladem
KOUPIT
Aspirin 500mg por. tbl. obd. 80x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...
331 Kč
297 Kč
skladem
KOUPIT
Aspirin 500mg por. tbl. obd. 8x500mg
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...
51 Kč
47 Kč
skladem
KOUPIT
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
Rychlý kontakt
Lékárna EUPHRASIA Brno-Tuřany
Holásecká 31
620 00 Brno
tel.: 545 219 468
www.euphrasia.cz
lekarnaturany@euphrasia.cz